Odkryj piękno architektury przedwojennych Katowic z unikalnym drukiem na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Niniejsze zdjęcie przedstawia zabytkową Ulicę Dyrekcyjną, uwiecznioną w 1939 roku, widok z dachu starego dworca kolejowego. Doskonale zachowane szczegóły architektury i żywy ruch uliczny sprzed lat przeniosą Cię w czasie, nadając wnętrzu historycznego charakteru.

Ta fotograficzna perełka jest dostępna w wielu rozmiarach, idealnie pasując do każdego pomieszczenia, od salonu po biuro. Zaprezentuj swoje zamiłowanie do historii Katowic oraz poczucie stylu, wybierając ten wyjątkowy druk. Zadbaj o to, aby otaczać się wysokiej klasy reprodukcjami, które będą rozmawiać z Twoimi gośćmi, inspirując do opowieści o dawnych czasach.

Każdy druk wykonany jest z dbałością o szczegóły, gwarantując, że motywy historyczne stają się ponadczasową ozdobą Twojego domu. Ciesz się trwałością i głębią barw, które umożliwia nasza technika druku, zachowując wszystkie odcienie czerni i bieli ówczesnych Katowic.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane