Odkryj historyczne piękno Katowic na unikalnym zdjęciu z 1939 roku, prezentującym tętniący życiem rynek miasta oraz majestatyczny budynek Teatru Śląskiego. Ten klasyczny druk na płótnie, dostępny również jako płótno premium lub wysokiej jakości plakat na papierze, to wyjątkowy sposób na dodanie elegancji i historycznego charakteru do Twojej przestrzeni.

Idealny dla miłośników retro i historii, ten druk przenosi w czasie i pozwala poczuć atmosferę przedwojennych Katowic. Wyjątkowe detale architektoniczne i ponadczasowa elegancja sprawiają, że jest to idealny wybór zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrz. Z dostępnych rozmiarów, od małego akcentu do imponującego obrazu ścienngo, każdy znajdzie coś dla siebie.

Wybierz nasz druk, aby wnieść element śląskiej dumy i kultury do swojego domu lub biura. Każdy egzemplarz to nie tylko dekoracja, ale i kawałek historii, który wzbudza ciekawość i podziw w każdym, kto na niego spojrzy.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane