Ożyw swoją przestrzeń dekoracją ścienną, która przeniesie Cię w magiczny świat Świąt Bożego Narodzenia w historycznym Katowicach. Oferujemy wyjątkowy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości, przedstawiający nocny widok na świąteczny rynek z 1930 roku, z dominującą sylwetką Teatru Śląskiego.

Ten cenny kadr historii zamknięty w czarno-białej fotografii to doskonały wybór dla miłośników retro dekoracji oraz dla tych, którzy chcą dodać swojemu wnętrzu eleganckiego charakteru. Dostępny w wielu rozmiarach, pasuje zarówno do klasycznej jak i nowoczesnej przestrzeni, przyciągając wzrok swoją hipnotyzującą atmosferą.

Wybierz najwyższej jakości druk na płótnie premium, aby cieszyć się głębią i trwałością barw, lub postaw na plakat, który doda ścianie szyku i nostalgicznego uroku. Nie pozwól przepaść na tę okazję i zamów wydruk tej unikatowej sceny już dziś, by na długo zachować fragment historii Katowic na swojej ścianie.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane