Rynek w Katowicach

Kategoria Katowice Ref ASL0040
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1939

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Przenieś się w czasie z naszym unikalnym drukiem na płótnie przedstawiającym historyczny rynek w Katowicach z 1939 roku. Ta zachwycająca czarno-biała fotografia Teatru Śląskiego to doskonały sposób, aby dodać odrobinę historii i elegancji do Twojego wnętrza. Dzięki naszym archiwalnym zdjęciom możesz cieszyć się pięknem przeszłości, zachowanym na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat.

Na zdjęciu widoczne są zabytkowe samochody i przejeżdżający ludzie, co sprawia, że kompozycja ta jest prawdziwym skarbem dla miłośników historii oraz miasta Katowice. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze produkty pasują do każdego wystroju, od nowoczesnych po klasyczne aranżacje. Odwiedź Katowice sprzed lat i poczuj klimat tamtych czasów na własnej ścianie.

Każdy druk wykonany jest z największą starannością o szczegóły, gwarantując, że detale takie jak architektura i samochody są wyraźne i pełne charakteru. To nie tylko dekoracja, to kawałek historii zamknięty na obrazie, który rozmawia o przeszłości i zachowuje wspomnienia dla przyszłych pokoleń.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane