Zanurz się w historycznej atmosferze Katowic z naszym niezwykłym drukiem na płótnie premium lub jako plakat wysokiej jakości. Przedstawiamy widok na ulicę Warszawską, znaną również jako ulica Józefa Piłsudskiego, uwiecznioną w roku 1930. To okno na przeszłość, doskonale oddające urok i architektoniczny styl tamtych czasów.

Wyjątkowa kompozycja fotograficzna, prezentująca zgiełk miejskiego życia oraz detal architektoniczny budynków, odzwierciedlających elegancję i kulturę miejską, stanowi doskonałą dekorację dla miłośników historii oraz nostalgiczny akcent w nowoczesnym wnętrzu. Nasze reprodukcje są dostępne w wielu rozmiarach, dzięki czemu z łatwością znajdziesz idealny wymiar pasujący do Twojego domu lub biura.

Odśwież swoją przestrzeń tym klasycznym widokiem, który jest świadectwem czasu i zmian, jakie przeszło miasto Katowice. Zadbaj o to, by część historii miasta znalazła się w Twoim otoczeniu, tworząc atmosferę sprzyjającą refleksji i wprowadzając element vintage do wystroju wnętrza.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane