Przenieś się w czasie dzięki historycznej fotografii, prezentującej ulicę Adama Mickiewicza w szczególności roku. To wyjątkowe ujęcie z 1939 roku z pewnością przyciągnie uwagę wszystkich miłośników historycznych pejzaży miejskich i miast polskich. Drapieżne linie budynku Banku Gospodarstwa Krajowego oraz majestatyczny, choć na drugim planie, kontur synagogi dodają głębi temu czarno-białemu zdjęciu.

Ta doskonałej jakości reprodukcja jest dostępna zarówno jako druk na płótnie premium, jak i wysokiej jakości plakat na papierze. Ożywi każde wnętrze, wprowadzając element kultury i historycznej elegancji. Doskonale nadaje się do ozdobienia zarówno domowego salonu, jak i profesjonalnego biura czy innych przestrzeni publicznych.

Oferujemy wiele różnych rozmiarów, aby idealnie dopasować się do Twojej przestrzeni. Dzięki temu historycznemu zdjęciu możesz nie tylko podziwiać kawałek przeszłości, ale również stworzyć niepowtarzalną atmosferę w Twoim otoczeniu.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane