Odkryj zamrożone momenty historii z naszym plakatem hokejowym przedstawiającym mistrzostwa hokejowe Śląska z 1939 roku. Zaprezentowana scena to emocjonujący mecz na lodzie między drużynami z Katowic i Cieszyna, uchwycony w dynamicznych pozach i autentycznym otoczeniu tamtych czasów. Ten nadruk jest doskonałą dekoracją dla miłośników sportów zimowych oraz pasjonatów historii.

Wysoka jakość druku na płótnie premium lub papierze pozwala dostrzec każdy detal: od ruchów zawodników po architekturę tła. To idealny wybór dla kolekcjonerów unikalnych druków na płótnie oraz plakatów, zapewniający trwałość i estetyczne wrażenie niezależnie od wybranego rozmiaru. Nasze reprodukcje to nie tylko element wyposażenia wnętrz, ale również kawałek historii, który może być doskonałym prezentem dla każdego fana hokeja.

Oferujemy ten wyjątkowy plakat w różnych wielkościach, by idealnie współgrał z Twoją przestrzenią. Ponadto, dzięki starannej obróbce i selekcji materiałów, nasze produkty są synonimem trwałości i jakości. Zainwestuj w dekorację, która przetrwa próbę czasu i ciesz się niesamowitym obrazem pełnym pasji i historii, który ozdobi każde pomieszczenie.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane