Odkryj historię przemysłu z Kopalnią Ferdynand - wyjątkowym drukiem, który przeniesie Cię w czasy świetności katowickiego górnictwa. Ta unikatowa fotografia z 1937 roku, przedstawiająca kopalnię węgla jako KWK Katowice, jest doskonałym dodatkiem do każdego wnętrza, szczególnie dla miłośników historii i industrialnych pejzaży.

Wysokiej jakości druk na płótnie lub papierze premium to idealny sposób na uhonorowanie bogatej przeszłości regionu. Dostępny w wielu rozmiarach, pozwala na idealne dopasowanie do Twojej przestrzeni. Efektowne płótno premium dodaje głębi i autentycznego charakteru, podczas gdy wysokiej klasy papier plakatowy gwarantuje czystość i precyzję detali.

Daj się porwać nostalgicznej podróży do czasów, gdy kopalnia była symbolem rozwoju i postępu. Ten ekskluzywny druk, pełen historycznej wartości, może stanowić centralny punkt salonu, biura czy biblioteki. Stań się posiadaczem kawałka dziedzictwa Katowic, dzięki temu wyjątkowemu przedmiotowi.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane