Odkryj na nowo retro klimat Katowic z wczesnych lat 20. XX wieku dzięki naszej wyjątkowej ofercie – zdjęcie ulicy Dworcowej w Katowicach. Ta niezwykła fotografia, zrobiona w roku 1930, przenosi nas do historycznego centrum życia miejskiego, gdzie eleganckie fasady i klasyczne samochody tworzą niepowtarzalną estetykę.

Nasze druki są dostępne jako druk na płótnie oraz jako płótno premium i papier wysokiej jakości, każdy z nich dostosowany do twoich potrzeb i gotowy do zawieszenia. Wybór wielu rozmiarów umożliwia idealne dopasowanie obrazu do każdego wnętrza, zarówno w stylu vintage, jak i nowoczesnym.

Ciesz się sceną miejską pełną charakterystycznych dla epoki pojazdów i pieszych – sceną, która ożyje na Twojej ścianie. To wyjątkowa propozycja dla miłośników historii Katowic oraz entuzjastów urbanistycznego dziedzictwa. Daj swojemu wnętrzu odrobinę historycznego charakteru z tym unikatowym obrazem.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane