Autobus Katowice-Chorzów

Kategoria Katowice Ref ASL0034
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1932

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Zapraszamy do odbycia podróży w czasie z naszym ekskluzywnym drukiem na płótnie przedstawiającym autobus Lancia z 1932 roku, łączący Katowice z Królewską Hutą – obecnym Chorzowem. Odkryj historię transportu w Polsce dzięki tej unikatowej fotografii, która wyraźnie ukazuje pojazd stojący na zimowym tle. To idealny element dekoracyjny dla miłośników historii oraz motoryzacji.

Nasz wyjątkowy produkt dostępny jest jako druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości i może być dostosowany do wielu rozmiarów, spełniając potrzeby każdego wnętrza. Każdy szczegół, od tablicy rejestracyjnej do historycznych linii autobusu, został uchwycony z ogromną starannością, gwarantując, że otrzymasz dekorację pełną charakteru i elegancji.

Wzmacniając atmosferę minionych lat, ten elegancki czarno-biały obraz doskonale komponuje się z różnymi stylami wnętrzarskimi, od nowoczesnego po tradycyjny. Zainwestuj w dekorację, która jest nie tylko pięknym uzupełnieniem Twojego domu, ale i symbolem historii Katowic oraz Chorzowa.

Kategoria Katowice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane