Przedstawiamy Państwu ekskluzywny druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat, prezentujący topografię Kasprowego Wierchu. To nie tylko dekoracja, ale także symbol jednego z najbardziej znanych szczytów Tatr, będący odzwierciedleniem jego majestatycznej, naturalnej formy. Szczyt ten, o wysokości 1987 metrów n.p.m., słynie z Obserwatorium Meteorologicznego oraz stacji kolei linowej PKL, które są najwyżej położonym obiektem tego typu w Polsce.

Nasz produkt został zaprojektowany w stylowej biało-czarnej kolorystyce, co sprawia, że idealnie komponuje się z każdym wnętrzem, nadając mu eleganckiego i nowoczesnego charakteru. Jest on dostępny w różnych rozmiarach, dzięki czemu dopasujesz go idealnie do potrzeb swojej przestrzeni.

Zachęcamy do odkrycia całej kolekcji, która obejmuje także inne topograficzne wizualizacje górskich szczytów. Każda z nich jest unikalna i może stanowić wspaniałą kolekcję dla każdego miłośnika gór.

Kategoria Kasprowy Wierch Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane