Odkryj majestatyczną Topografię Großglockner, najwyższego szczytu Austrii i dumy Alp. Ten elegancki druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat przedstawia detalicznie uchwyconą topografię górską w monochromatycznej, czarno-białej palecie barw, która doskonale wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze.

Cechą charakterystyczną tego dzieła jest wysoka wysokość szczytu, która wynosi imponujące 3798 metrów nad poziomem morza, co nadaje unikalny i inspirujący charakter każdej przestrzeni. Dostępny w wielu rozmiarach, jest to idealny wybór dla miłośników gór, podróżników oraz osób ceniących sobie minimalistyczny design i precyzję wykonania.

Niezależnie od tego, czy chcesz udekorować swój salon, biuro, czy szukać nietuzinkowego prezentu, nasz druk Großglockner zapewni ekskluzywny akcent dla każdego wnętrza. Sprawdź również inne szczyty dostępne w naszej kolekcji i stwórz swoją własną galerię najwspanialszych gór świata.

Kategoria Großglockner Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane