Przenieś się w czasie do malowniczego Gliwic z lat dwudziestych XX wieku, dzięki naszemu unikatowemu plakatowi przedstawiającemu ratusz w Gliwicach. Ta wyjątkowa fotografia historyczna to doskonały sposób na ozdobienie przestrzeni i wprowadzenie eleganckiego, historycznego charakteru do Twojego wnętrza.

Oferujemy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości, co gwarantuje głębię i trwałość kolorów. Nasze płótna premium i plakaty są dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie pasowały do Twojego domu, biura lub jako elegancki element dekoracyjny w innych przestrzeniach. Wykańczanie białą ramką dodatkowo podkreśla walory estetyczne i historyczne tej fotografii.

Ten unikalny dekor pokaże Twoje zamiłowanie do historii i kultury, będąc jednocześnie subtelnym, ale wyrazistym akcentem we wnętrzu. Niezależnie od tego, czy jesteś mieszkańcem Gliwic, miłośnikiem historii, czy po prostu cenisz sobie oryginalne elementy dekoracyjne, ten eksponat z pewnością przyciągnie wzrok i stanie się tematem wielu interesujących rozmów.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane