Odkryj historię Gliwic poprzez wyjątkową panoramę miasta, uchwyconą w 1925 roku. Prezentowany druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat to niepowtarzalny widok z wieży ciśnień przy obecnej ulicy Sobieskiego. Ta historyczna fotografia to idealny sposób na dodanie charakteru każdemu wnętrzu, czy to w domu, czy w przestrzeni biurowej.

Utrwalone na tej fotografi ujęcie oddaje klimat dawnych lat, prezentując architekturę i urbany krajobraz Gliwic w wyjątkowym stylu. To doskonały wybór dla miłośników historii, architektury oraz regionalnego dziedzictwa. Każdy plakat lub druk na płótnie jest dostępny w wielu rozmiarach, by dopasować się do Twoich indywidualnych potrzeb dekoracyjnych.

Wybierz nasze płótnie premium dla jeszcze głębszego odwzorowania detali i tekstury tego unikalnego ujęcia. Ten element dekoracyjny z panoramą Gliwic to nie tylko piękno dawnej epoki, ale i inwestycja w jakość, która przetrwa lata.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane