Przenieś się w czasie do przemysłowej przeszłości Gliwic z naszą wyjątkową fotografią kopalni i koksowni z 1925 roku. Ta ujęta na zdjęciu historyczna chwila ukazuje teren kopalni, która była ważnym elementem gospodarki miasta, działającą nieprzerwanie aż do schyłku XX wieku.

Piękno i siła przemysłowej architektury zostały doskonale utrwalone na tym czarno-białym zdjęciu. Dzięki wykonaniu na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, zyskujesz trwałe i eleganckie wydanie tego historycznego krajobrazu, które będzie ozdobą każdego pomieszczenia. Zadbaj o to, aby historia Gliwic była widoczna także w Twoim domu lub biurze.

Zachęcamy do wyboru odpowiedniego rozmiaru, który najlepiej pasować będzie do Twojego wnętrza. Niezależnie czy poszukujesz elementu dekoracyjnego do salonu, gabinetu, czy innej przestrzeni, nasze produkty z druku na płótnie lub jako plakat spełnią Twoje oczekiwania.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane