Odkryj bogatą historię przemysłową Gliwic dzięki temu unikatowemu zdjęciu kopalni i koksowni z 1925 roku. Ukazuje ono szczegółową architekturę i rozmach działalności przemysłowej kopalni Gliwice, która była kluczowym punktem na przemysłowej mapie Polski. Wydobywane tam węgiel i produkcja koksu miały ogromne znaczenie dla gospodarki i historii regionu.

Ta fotografia w wysokiej rozdzielczości, dostępna jako druk na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, jest idealnym wyborem dla miłośników historii oraz przemysłowego dziedzictwa. Wspaniałe detale architektoniczne oraz widok na charakterystyczną wieżę wyciągową pokazują siłę i skalę działalności kopalnianej sprzed prawie wieku.

Dostępna w różnych wymiarach, ta reprodukcja zachwyca ostrością detali oraz głębią historycznego kontekstu. Nadaj swojemu wnętrzu historycznego charakteru i wzbogać swoją kolekcję o wyjątkowy element dekoracji ściennych. Każdy wydruk jest wykonany z największą starannością, aby oddać atmosferę i ducha tamtych czasów.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane