Urzekający druk na płótnie przedstawiający kopalnię i koksownię Gliwice to wyjątkowy element dekoracyjny, który przeniesie każde wnętrze w niezwykłą podróż w czasie. Ta industrialna sceneria oddaje charakter początków XX wieku, kiedy to produkcja przemysłowa była w rozkwicie.

Zdjęcie z roku 1925 ukazuje zabytkową kopalnię, która rozpoczęła swoją działalność w 1912 roku i była czynna aż do 2000 roku. Obraz ten jest nie tylko piękną ozdobą, ale również cennym dokumentem historycznym. Idealny dla miłośników historii, przemysłu oraz miasta Gliwice.

Reprodukcja dostępna jest w formie wysokiej jakości druku na płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości. Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, z łatwością dopasujesz go do swoich potrzeb dekoracyjnych. Niezależnie od wybranego formatu, każdy egzemplarz cechuje się głębią detali oraz trwałością kolorów.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane