Odkryj industrialne dziedzictwo Gliwic z drukiem na płótnie przedstawiającym koksownię Gliwice. Ten niezwykły plakat ukazuje historyczny zakład przemysłowy, który był ważną częścią krajobrazu miejskiego od 1916 do 1994 roku. Nasza jakość premium gwarantuje wyrazistość i głębię każdego szczegółu.

Dostępne w wielu rozmiarach, nasze reprodukcje są idealnym dodatkiem do wnętrz o loftowym charakterze lub dla miłośników historii przemysłu. Ten wyjątkowy motyw przemysłowy na płótnie lub papierze wysokiej jakości pozwala zachować wspomnienia o epoce industrializacji Polski.

Zachęcamy kolekcjonerów i pasjonatów lokalnej historii do poszerzenia swoich zbiorów o ten unikalny element dekoracyjny. Widok koksowni Gliwice z 1920 roku to nie tylko dekoracja ścienne, ale także fragment historii utrwalony na zdjęciu, który z pewnością wywoła wiele dyskusji.

Każdy plakat jest starannie przygotowany z dbałością o detale, co sprawia, że jest świetną propozycją na prezent. Zanurz się w przeszłości Gliwic z unikatowym akcentem historycznym na Twojej ścianie.

Kategoria Gliwice Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane