Odkryj unikalność Giewontu, słynnego szczytu Tatr z wysokością 1894 m n.p.m., ukazanego w szczegółowej graficznej topografii. Przedstawiamy Ci wyjątkową dekorację ścienną, druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości w postaci plakatu dla miłośników polarnych krajobrazów i wyrafinowanego designu.

Wyjątkowa kompozycja bieli i czerni przedstawiająca Giewont niesie ze sobą ducha najwyższych polskich gór, oferując jednocześnie minimalistyczny i nowoczesny akcent do Twojego wnętrza. Dzięki wysokiej jakości użytych materiałów oraz dostępności w wielu rozmiarach, ten plakat może stanowić centralny punkt dekoracyjny każdego pomieszczenia, od salonu po biuro.

Nie przegap okazji, aby zanurzyć się w pięknie Giewontu każdego dnia, okiełznać energię gór i przyciągnąć uwagę gości wyjątkowym elementem designu. Sprawdź również naszą ofertę innych szczytów z kolekcji Topografia Górskich Szczytów i wybierz ten, który najlepiej wyrazi Twój własny styl.

Kategoria Giewont Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane