Odkryj majestat Tatr z naszym wyjątkowym drukiem topograficznym przedstawiającym Gerlach. Ten wyjątkowy szczyt, znany jako Gerlachovský štít, stanowi centralny punkt naszej kolekcji Topografia Górskich Szczytów. Prezentowane dzieło druku na płótnie, płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat, jest idealne dla miłośników gór oraz pokonujących Koronę Europy.

Gerlach, dumnie górujący nad słowackimi Tatrami na wysokość 2655 m n.p.m., został tutaj zinterpretowany za pomocą eleganckiej biało-czarnej kolorystyki, która doskonale wkomponuje się w każde współczesne oraz tradycyjne wnętrze. Reprezentacja najwyższej góry Karpat została dokonana z niebywałą precyzją, podkreślając piękno naturalnych konturów i sylwetki szczytu.

Zachęcamy do skompletowania całej serii druków, aby stworzyć spójną i inspirującą dekorację ścian w domu, biurze czy miejscu publicznym. Nasze plakaty dostępne są w wielu rozmiarach, pasujących do różnych przestrzeni. Rozważ również inne produkty z naszej kolekcji, aby stworzyć unikalne połączenie górskich krajobrazów.

Kategoria Gerlach Marka Regional Decor Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Dopasuj do siebie

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Unikalne

Obrazy przedstawiają najbardziej rozpoznawalne górskie szczyty. Linie konturowe w minimalistycznym i nowoczesnym designie reprezentują najbardziej unikalne cechy geologiczne danego miejsca.

Jest to styl zagadka, który na pierwszy rzut oka nie każdy rozumie i to jest element wzbudzający ciekawość... aby podejść bliżej.

Tak jak w góry idziemy z mapą tak samo można z nią podejść do obrazu i odnaleźć szlaki, albo poszukać w myślach miejsce w które się odwiedziło.

Nasze dzieła kierujemy do wszystkich doceniających piękno przyrody, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z wyprawy w góry.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Fototapety

Każdy z produktów dostępnych w naszym sklepie jesteśmy w stanie przygotować dla Ciebie w formie fototapety, z dopasowaniem do wymaganego wymiaru.

Ostatnio oglądane