Zanurz się w historycznym charakterze Gdańska dzięki naszemu starannie wyselekcjonowanemu drukowi na płótnie lub plakatowi przedstawiającemu Nadbrzeże Motławy z 1920 roku. To wyjątkowe zdjęcie, ukazujące malownicze nadbrzeże z wieżami Bazyliki Mariackiej majestatycznie wznoszącymi się w tle, jest prawdziwym oknem w czasie.

Nasz produkt dostępny jest jako plakat wysokiej jakości lub płótno premium, które w każdej chwili może dodać klasycznego uroku Twojemu wnętrzu. Każdy druk wykonany jest z niezwykłą dbałością o detale, a różnorodność dostępnych rozmiarów pozwala idealnie dopasować go do Twoich potrzeb.

Odzwierciedlenie stuletniej historii Gdańska na druku na płótnie to sposób na wzbogacenie przestrzeni życiowej o element historycznej dekoracji. To również idealny prezent dla miłośników historii i wszystkich, którzy są związani z tym niesamowitym miastem.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane