Zapraszamy do przyjrzenia się naszej wyjątkowej ofercie druków na płótnie i plakatów wysokiej jakości, które przeniosą Państwa w podróż do historycznego Gdańska. Przedstawiamy Gdański Żuraw nad Motławą – ikonę miejskiego krajobrazu, uwiecznioną na zdjęciu z 1928 roku. Ta zachwycająca fotograficzna czasów przedwojennych to doskonały wybór dla miłośników historii i architektury.

Premium płótno lub papier wysokiej jakości są idealnym nośnikiem dla tego czarno-białego zdjęcia, które z dumą przedstawia nadwodny dźwig portowy, będący niegdyś jednym z głównych elementów portu w Gdańsku. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze reprodukcje doskonale odnajdą się w każdym wnętrzu, dodając mu historycznego charakteru.

Zachęcamy do dekoracji swojego domu lub biura tym unikatowym elementem dekoracyjnym, który nie tylko jest pięknym śladem przeszłości, ale również fenomenalnym sposobem na zapoznanie się z bogatym dziedzictwem Gdańska. Każdy druk cechuje się starannością wykonania i trwałością, dzięki czemu mogą Państwo cieszyć się wyjątkowym widokiem Gdańskiego Żurawia przez długie lata.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane