Odwołanie do marynistycznej historii i żeglarstwa, druk na płótnie przedstawiający szkuner Heinrich pływający po wodach Zatoki Gdańskiej w 1920 roku, to idealna dekoracja dla miłośników morza i żeglowania. Wyrafinowana czarno-biała fotografia oddaje wyjątkowy charakter i urok dawnych czasów, czyniąc ją znakomitym elementem wystroju każdego wnętrza.

Wysokiej jakości wydruk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości pozwoli na zachowanie głębi i szczegółowości zdjęcia, jednocześnie gwarantując trwałość i odporność na blaknięcie. Dostępne w wielu rozmiarach, druk jest idealny do powieszenia w salonie, gabinecie czy korytarzu, tworząc unikalny klimat reminiscentny dla epoki żaglowców.

Nasze druki są wykonywane z dbałością o każdy detal, by jak najlepiej oddać esencję oryginalnego zdjęcia i przyciągać uwagę każdego, kto pragnie ozdobić swój dom czy biuro smakiem klasycznej elegancji. Niezależnie od tego, czy jesteś pasjonatem historii, miłośnikiem morza, czy po prostu cenisz sobie niepowtarzalne dekoracje ścienne, nasz produkt z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane