Odkryj historyczne piękno Gdańska z naszym wyjątkowym drukiem na płótnie lub papierze wysokiej jakości. Prezentujemy rzadko widziany obraz portu z 1935 roku, ukazujący gęstość żeglugi i życie codzienne tamtych czasów. Zostań posiadaczem fragmentu historii, który idealnie wpasuje się w estetykę każdego wnętrza, zgłębiając maritime heritage Polski.

Nasza fotografia w jakości premium ukazuje kanał portowy z tym samym rozmachem, jakim tętnił życie przed laty. Statki portowe i majestatyczne widoki tworzą niesamowity krajobraz, a z lewej strony dokładnie możemy dostrzec znamienne Westerplatte. Jest to wyjątkowa okazja, aby mieć u siebie doma kawałek przedwojennej Gdyni.

Każdy druk wykonywany jest z dbałością o detale, dostępny w wielu rozmiarach na druku na płótnie oraz jako plakat. Doskonały jako prezent dla pasjonatów historii, miłośników morza i żeglugi, a także jako ekskluzywny element dekoracyjny dla Twojego biura bądź domu. Nie przegap okazji, by wzbogacić swoje wnętrze o druk z duszą, który przetrwa próbę czasu.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane