Odkryj niepowtarzalny kawałek historii z spływem kajakowym z 1933 roku jako wyjątkowym drukiem na płótnie lub ekskluzywnym plakatem. Ta fotograficzna pamiątka, ukazująca spływ Lubelskiego Związku Strzeleckiego do Gdańska, jest prawdziwym skarbem dla miłośników historii i wodnych przygód.

Zachowana w doskonałej jakości, fotograficzna relacja, przenosi nas w czasie do chwili, gdy grupa kajakarzy z zapałem wiosłuje po falach. Każde płótno premium czy papier wysokiej jakości, na którym uwiecznione zostały te przygotowania do spływu, przemawia historią i autentyzmem. Dostępne w wielu rozmiarach, idealnie wpasuje się w przestrzeń zarówno nowoczesnego jak i tradycyjnego wnętrza.

Zamów już dziś swój egzemplarz i pozwól, aby historia kajakarstwa stała się częścią Twojego otoczenia. Nasze produkty - czy to druk na płótnie czy plakat wysokiej jakości - są doskonałym pomysłem na prezent dla pasjonata historii lub miłośnika sportów wodnych.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane