Odkryj historię polskiej stoczni z naszym wyjątkowym produktem - fotografia na płótnie lub papierze wysokiej jakości, przedstawiająca remont statku w suchym doku Gdańska. Ta unikatowa fotografia, pochodząca z 1938 roku, to nie tylko idealny element dekoracyjny do Twojego domu lub biura, ale również fragment historii, który zapiera dech w piersiach.

To wyjątkowe zdjęcie charakteryzuje się wysokim detalem i jakością, co sprawia, że historia ożywa na Twojej ścianie. Dostępne w wielu rozmiarach, nasze reprodukcje są idealne dla miłośników morza, historii oraz wszystkich, którzy cenią sobie industrialne motywy i marynistyczny charakter. Wybierz jakość premium i poczuj atmosferę gdańskiej stoczni bez wychodzenia z domu.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane