Uchwyć historyczny moment z dorobku polskiego przemysłu i marynarki z oryginalnym drukiem przedstawiającym port w Gdańsku z 1948 roku. Zaprezentowany parowóz Tw1 na pierwszym planie oraz zacumowany statek Alden na tle portowych struktur stworzą wyjątkową kompozycję w Twoim domu lub biurze.

Ten ekskluzywny druk dostępny jest zarówno na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat. Idealnie nadaje się jako dekoracja ścian w przestrzeniach mieszkalnych, biurowych czy miejscach publicznych, przyciągając spojrzenia i prowokując do refleksji o historii polskiej żeglugi i kolei.

Oferujemy wiele rozmiarów do wyboru, by pasowały do różnych stylów wnętrzarskich i preferencji estetycznych. Wzbogacenie przestrzeni takim elementem z pewnością nada jej indywidualnego charakteru i stworzy narrację, którą każdy gość będzie chciał poznać.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane