Odkryj piękno zamrożonej historii z naszym wyjątkowym drukiem na płótnie. Przedstawiamy latarnię morską przy ujściu Wisły z 1929 roku, stanowiącą nie tylko element nawigacyjny, ale też kawałek historii. Ta unikatowa fotografia, zarejestrowana w czasach, kiedy morze było jeszcze skute lodem, przeniesie Cię w czasie do momentów pełnych nostalgii.

Wysoka jakość wydruku na naszym płótnie premium lub papierze wysokiej jakości jako plakat pozwoli podziwiać każdy detal tej historycznej scenerii. Dostępna w wielu rozmiarach, sprawdzi się jako dekoracja każdego wnętrza, dodając mu charakteru oraz elegancji. Ta fotograficzna perła jest doskonała dla miłośników morza, historii oraz wintage dekoracji.

Wzmocnij atmosferę swojego domu czy biura dzięki temu ponadczasowemu dziełu. Oferowany obraz łączy w sobie siłę przeszłości i surowość przyrody, co sprawia, że jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie wysoką jakość i oryginalność. Ożyw swoje ściany fragmentem polskiej historii morskiej, zamów już dziś.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane