Odkryj historyczny moment z 1926 roku, który przedstawia załadunek samochodu na statek, zmierzający do Ameryki. Ten wyjątkowy obraz uwiecznia początki wielkiej ekspedycji harcerzy polskich dookoła świata. Idealny jako dekoracja dla miłośników historii i podróży przygodowych.

Nasza oferta obejmuje ten wyjątkowy druk na płótnie premium lub wysokiej jakości papierze jako plakat, dostępny w wielu rozmiarach. Ożyw swoje wnętrze nutą historycznego dziedzictwa i ducha przygody. Każdy egzemplarz jest wydrukowany z dbałością o szczegóły, by wiernie odwzorować scenę sprzed prawie 100 lat.

Wybierz tę wyjątkową fotografię z 1926 roku, aby uczynić swoją przestrzeń bardziej inspirującą i pełną narracji, która przeniesie Cię w czasie i przestrzeni. Niech stanie się ona centrum rozmów i podziwu zarówno gości, jak i domowników.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane