Widok na Motławę to nie tylko zwykłe zdjęcie, to kawałek historii zamknięty w czasie. To druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości przenosi nas w czasy dawnej Polski, idealne dla miłośników historii i nostalgicznych pejzaży. Z przyjemnością prezentujemy zdjęcie z 1928 roku, przedstawiające słynną Gdańską Motławę z kultowym Żurawiem w tle.

Ten plakat, dostępny w wielu rozmiarach, pozwoli Ci przenieść cząstkę Gdańska do Twojego domu lub biura. Doskonała jakość wydruku pozwoli zachować wszelkie detale i subtelności tego historycznego pejzażu, a korzystne właściwości płótna premium podkreślą głębię i teksturę zdjęcia.

Zobacz, jak łodzie delikatnie kołyszą się na wodzie, jak architektura miasta przetrwała próbę czasu i zaprasza do zadumy nad przeminąłością. Nasz produkt to nie tylko dekoracja, to podróż sentymentalna, która dzięki wysokiej jakości druku jest zawsze na wyciągnięcie ręki.

Kategoria Gdańsk Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane