Odkryj zimową atmosferę minionych lat z naszym wyjątkowym drukiem na płótnie. Prezentujemy unikatowy samochód uchwycony na ulicy Dąbrowy Górniczej w roku 1932. Ten historyczny moment, zamrożony w czasie, teraz może ozdobić wnętrze Twojego domu lub biura.

Ten pełen nostalgi obraz to doskonały wybór dla miłośników motoryzacji oraz dla tych, którzy cenią sobie historyczną wartość miejskich pejzaży. Druk dostępny jest zarówno na płótnie premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat. Dostępny jest w wielu rozmiarach, by idealnie wpasować się w przestrzeń Twojego wnętrza.

Wybierając nasze dekoracje ściene, zyskujesz nie tylko piękny element dekoracyjny, ale i kawałek historii. Pozwól, aby ten druk na płótnie przyciągał wzrok i był przedmiotem rozmów gości odwiedzającymi Twoje mieszkanie. To nie tylko dekoracja, to świadectwo epoki, które zachwyci każdego miłośnika estetycznych i historycznych motywów.

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane