Przenieś się w czasie dzięki historicznej panoramie Dąbrowy Górniczej, prezentującej miasto w okresie przemysłowego rozkwitu. To szczególna gratka dla miłośników historii i kolekcjonerów unikatowych przedstawień miejskich krajobrazów. Zdjęcie pochodzi z 1930 roku i ukazuje dawne fabryki, które były motorem napędowym rozwoju regionu.

Plakat, wykonany na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, jest dostępny w różnych rozmiarach – idealnie wkomponuje się w każde wnętrze, dodając mu historycznego charakteru. Druk na płótnie tworzy efekt trójwymiarowości i głębi, co pozwala jeszcze bardziej poczuć atmosferę tamtych lat, zaś wysokogatunkowy papier zapewnia wyrazistość i trwałość obrazu.

Nasze reprodukcje to najlepsza możliwość zachowania dziedzictwa kulturowego i jednocześnie dekoracja, która przyciąga wzrok i staje się tematem rozmów. Wybierz tę unikalną panoramę i daj się porwać nostalgii za przeszłością, która żyje na tym wyjątkowym płótnie lub plakacie.

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane