Odkryj historyczne piękno Dąbrowy Górniczej z naszym unikatowym wydrukiem, przedstawiającym panoramę robotniczych domostw z 1932 roku. Ta wyjątkowa fotografia to nie tylko okno na przeszłość, ale również stylowy element dekoracyjny, który doda charakteru każdemu wnętrzu. Nasze druki są dostępne w formie druku na płótnie, płótna premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, pozwalając na dopasowanie do indywidualnych potrzeb i stylu pomieszczenia.

Zadbaliśmy, aby każdy szczegół był oddany z największą starannością, co czyni nasze repliki niemalże identycznymi z oryginałem. Druk w wysokiej rozdzielczości z zachowaniem monochromatycznej estetyki sprawia, że zdjęcie zyskuje na głębi i wyrazistości. Jest to idealny wybór dla osób ceniących sobie historię i industrialny klimat, jak również dla tych, którzy chcą dodać swojemu wnętrzu odrobiny nostalgicznej elegancji.

Wybierz rozmiar, który najlepiej komponuje się z Twoją przestrzenią i ciesz się wyjątkowym elementem dekoracyjnym, który każdego dnia będzie przypominał o bogatej historii i kulturowym dziedzictwie polskiego świata pracy. Dodaj do swojego domu, biura czy lokalu użytkowego odrobinę przeszłości, która z pewnością wywoła wiele rozmów i docenienia.

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane