Zachwyć się historycznym urokiem z drukiem na płótnie lub jako plakat przedstawiającym Kopalnię Reden. To czarno-białe zdjęcie z 1935 roku pozwala na wgląd w przemysłową przeszłość Polski, będąc nie tylko elementem dekoracyjnym, ale i historycznym dokumentem.

Prezentowany obraz ukazuje zewnętrzny widok na kopalnię, z jej charakterystycznymi budynkami i dominującą wieżą wyciągową. Scena ta, uchwycona w dawnych czasach, jest doskonałym wyborem dla miłośników historii oraz industrialnej estetyki. Wysokiej jakości wydruk z dbałością o detale, dostępny na płótnie premium oraz papierze wysokiej jakości, wprowadzi atmosferę dawnych lat do każdego wnętrza.

Oferujemy różnorodne rozmiary, aby idealnie dopasować się do Twoich potrzeb dekoracyjnych. Kopalnia Reden, będąca istotną częścią historii przemysłowej, teraz może być również częścią Twojego mieszkania lub biura. Zadbaj o to, by przeszłość w harmonijny sposób współgrała z teraźniejszością dzięki temu wyjątkowemu artefaktowi.

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane