Zachwyć się historycznym widokiem na kopalnię Reden i otaczające ją miasto, utrwalonym dla pokoleń na wyjątkowym plakacie. Jest to unikatowa okazja, aby posiadać fragment historii w swoim domowym zaciszu. Ta fotograficzna podróż w czasie do 1930 roku to doskonały wybór dla miłośników retro dekoracji i przemysłowej przeszłości.

Obok druk na płótnie premium, oferujemy także wysokiej jakości papier, pozwalającą na dostrzeżenie każdego, nawet najmniejszego szczegółu. Wydruk dostępny jest w wielu rozmiarach, idealnie dopasowanych do proporcji Twojej ściany. Niezależnie od wybranej opcji, każdy egzemplarz łączy w sobie wysoką jakość materiału i staranne wykonanie, dzięki czemu z łatwością stanie się główną atrakcją w każdym pomieszczeniu.

Weź udział w ożywianiu dziedzictwa przemysłowego, wybierając ten plakat jako element dekoracyjny do Twojego biura, salonu czy nawet restauracji tematycznej. Pokaż swój szacunek dla tradycji i historii, jednocześnie dodając swojemu wnętrzu ponadczasowego charakteru.

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane