Zanurz się w historię transportu z naszym wyjątkowym produktem, który przeniesie Cię w czasie do Paryża, gdzie tramwaj symbolicznie łączył dawniej miasto z przemysłem węglowym. Ta fotografia z 1937 roku przedstawia tramwaj pod bramą kopalni węgla kamiennego, zmierzający w kierunku Sosnowca, uchwycić w ten sposób codzienne życie tamtych czasów.

Nasz produkt dostępny jest jako druk na płótnie, płótnie premium lub jako plakat na papierze wysokiej jakości, co pozwoli Ci wybrać najlepszy sposób prezentacji tego niezwykłego obrazu. Oferujemy różnorodność rozmiarów, aby idealnie pasował do Twojej przestrzeni.

Wybierz nasz produkt, by dodać swojemu wnętrzu historycznego charakteru i szlachetności. Tramwaje, które kiedyś były sercem miejskiej komunikacji, teraz mogą stać się sercem Twojej dekoracji. Nie przegap okazji, by mieć kawałek historii na swojej ścianie!

Kategoria Dąbrowa Górnicza Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane