Zanurz się w historii z naszym drukiem na płótnie, który przedstawia panoramę Częstochowy z 1936 roku. To unikatowe zdjęcie z wieży klasztornej prezentuje główną drogę prowadzącą pod mury, oferując nie tylko widok na miasto, ale i wgląd w przeszłość.

Najwyższej jakości płótno premium lub papier wysokiej jakości stanowią doskonałą bazę dla tego czarno-białego zdjęcia, które z pewnością doda charakteru każdej przestrzeni. Doskonale odwzorowuje ono detale i klimat tamtych czasów, a dostępność w wielu rozmiarach pozwala na idealne dostosowanie do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz dekoracji do domu, biura czy też miejsca publicznego, nasz plakat z historią jest wyjątkowym wyborem.

Zachwyć się każdym detalem: od starannie wytyczonej perspektywy, przez drzewa otaczające drogę, aż po klasztorne mury w oddali. Ten druk artystyczny to doskonały sposób, aby dodać głębi i rozmachu każdej kolekcji sztuki.

Kategoria Częstochowa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane