Odkryj urok dawnej Częstochowy z naszą ekskluzywną panoramą miasta uwiecznioną w 1936 roku. To wyjątkowy obraz przedstawiający historyczne panoramy, które przenoszą w czasie i pozwalają doświadczyć atmosfery przeszłości w zaciszu własnego domu.

Prezentowane druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat jest idealny dla miłośników historii i regionalnej architektury. Zdjęcie pokazuje urokliwy krajobraz z dominującym kamieniołomem, stanowiący cenne świadectwo przemysłowego dziedzictwa miasta. Dostępny w wielu rozmiarach będzie odpowiedni dla każdej przestrzeni.

Zachęcamy do wyboru wersji płótnie premium, która podkreśli głębię i detale tego unikatowego zdjęcia. Dzięki wysokiej rozdzielczości druku każdy element tej panoramy jest wyraźny i pełen charakteru, co sprawia, że jest świetną dekoracją i może być wyjątkowym prezentem dla każdego, kto ceni sobie częstochowskie krajobrazy.

Kategoria Częstochowa Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane