Odkryj historyczny klimat Chorzowa z 1936 roku dzięki naszemu wyjątkowemu produktowi - drukowi na płótnie. Ten pełen uroku czarno-biały obraz przedstawia żywy plac targowy, będący pulsującym sercem miasta. Jest to idealny element dekoracyjny, który przeniesie Cię w czasie do przedwojennej Polski.

Wybierając nasz produkt, otrzymujesz wydruk o najwyższej jakości, zarówno na naszych płótnach premium, jak i na papierze wysokiej jakości jako plakat. Każdy egzemplarz jest dostępny w wielu rozmiarach, aby idealnie dopasować się do Twojej przestrzeni i stylu wnętrza.

Ten unikatowy widok panoramy miasta Chorzów wzbogacony jest o szczegóły architektoniczne i ludzki element, dzięki którym każde spojrzenie na ten obraz staje się podróżą w czasie. To doskonała propozycja dla miłośników historii, kolekcjonerów zdjęć antycznych, a także osób poszukujących oryginalnych akcentów dekoracyjnych do swojego domu lub biura.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane