Zanurz się w historycznej atmosferze dawnej przemysłowości z tym wyjątkowym wydrukiem wnętrza walcowni bloków w Chorzowie. Ten autentyczny obraz z roku 1930, przedstawia szczegóły industrialnej architektury i działalności, która była sercem rozwoju technologicznego Polski.

Wysokiej jakości druk na płótnie lub papierze premium wiernie oddaje każdy detal. Dzięki różnym rozmiarom, idealnie wpasuje się w przestrzeń Twojego domu, biura czy jako element dekoracyjny w miejscach użyteczności publicznej. Pozwól sobie na odrobinę historii w nowoczesnej odsłonie z tym wyjątkowym plakatem.

Odkryj ponadczasowe piękno przemysłowego krajobrazu, wybierając nasze produkty dostępne w atrakcyjnych opcjach, od druku na płótnie do ekskluzywnych wydruków na papierze. Twoja przestrzeń zasługuje na unikatową ozdobę, która przyciągnie wzrok i wzbogaci każde wnętrze o element historycznej elegancji.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane