Piece wapienne

Kategoria Chorzów Ref ASL0052
Wymiar
Kolorystyka

Zdjęcie na płótnie - 1927

U nas otrzymujesz gotowy produkt.
Obraz naciągnięty na blejtram, zabezpieczony specjalistyczną taśmą oraz wyposażony w haczyk do zawieszenia na ścianie.

Najniższa cena z ostatnich 30 dni:
Darmowa dostawa od 199zł.
Pokaż znajomym

Przenieś się w czasie do historycznego serca przemysłowego Chorzowa z przedstawionym zabytkowym zdjęciem piece wapienne z 1927 roku. To esencja industrialnej przeszłości Polski, zamknięta w czarno-białej fotografii, doskonała dla miłośników historii i unikatowych druków na płótnie oraz plakatów.

Ta pieszczotliwa reprodukcja, dostępna na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, stanowi idealny wybór dla każdego, kto pragnie wnieść nutę nostalgi i elegancji do swojego wnętrza. Dostępna w wielu rozmiarach, dopasowuje się do każdej przestrzeni, od małych kawalerek, aż po przestronne salony czy nowoczesne biura.

Wyjątkowy charakter tych piece do wypalania wapna sprawia, że może to być wspaniały element dekoracyjny zarówno dla domu, jak i miejsca pracy. Odkryj bogactwo detali i ponadczasowy urok przemysłowej architektury w twoim własnym domu. Nie przegap okazji, aby mieć część przemysłowej historii Chorzowa na swojej ścianie.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane