Odkryj historię Chorzowa z naszym unikalnym wydrukiem przedstawiającym ulicę Moniuszki, obecnie znaną jako ulica Wolności. Ten wyjątkowy zabytkowy obraz zabierze Cię w podróż do roku 1936, oferując wgląd w codzienne życie tamtego okresu. Szczególnie wyróżnia się na nim budynek Urząd Pocztowy nr 1, dodający wyjątkowego charakteru kompozycji.

Nasze reprodukcje są dostępne jako druk na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, idealne dla tych, którzy cenią sobie estetykę i historię. Dzięki różnym dostępnym rozmiarom, nasze dzieła pasują do każdego wnętrza, od nowoczesnych apartamentów po klasyczne biura. Kupując ten obraz, nie tylko zdobędziesz dekoracje ścienne, ale i kawałek historii.

Zainwestuj w druk na płótnie lub plakat wysokiej jakości, który będzie stanowił eleganckie dopełnienie Twojego wnętrza, jednocześnie będąc świadectwem przeszłości Chorzowa.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane