Odkryj historyczne piękno Chorzowa z 1936 roku na naszym autentycznym druku. Prezentujemy unikalny obraz ulicy Katowickiej, który przenosi w czasie, dzięki starannie odwzorowanej architekturze i atmosferze dawnych lat. Niezwykła jakość tego zdjęcia pozwoli Ci dostrzec każdy detal i poczujesz się jak spacerujący tamtejszymi chodnikami.

Zachwycające druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat jest dostępne w wielu rozmiarach, aby idealnie pasowało do Twojej przestrzeni. Sugerując się psychologią sprzedaży, gwarantujemy, że ten unikatowy kawałek historii stanie się głównym punktem w Twoim domu lub biurze.

Postaw na jakość premium i pozwól sobie na odrobinę retro elegancji dzięki naszym wydrukom, które są nie tylko dekoracją, ale również świadectwem przeszłości. Idealnie nadają się jako prezent dla miłośników historii i kultury Śląska.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane