Odkryj piękno przemysłowej architektury z początków XX wieku dzięki naszemu unikatowemu drukowi na płótnie. Ta szczególna fotografia, ukazująca elektrownię Chorzów z 1927 roku, przyciąga wzrok swoją historyczną wartością i detalami, które przeniosą Cię w czasie do ery industrialnej Polski.

Pełna detali konstrukcji i off-przemysłowego charakteru, ta fotografia to idealny element dekoracyjny dla miłośników historii i architektury przemysłowej. Wydrukowana na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, stanowi znakomite odwzorowanie oryginału, pozwalając dostrzec każdy komin, budynek i element konstrukcji.

Zobacz, jak pięcioletni obiekt poziomego formatu wprowadzi historyczny charakter do Twojego domu, biura lub przestrzeni komercyjnej. To doskonały sposób, aby docenić dziedzictwo przemysłowe i nadać swojemu wnętrzu niepowtarzalny, industrialny klimat.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane