Odkryj historyczne piękno przemysłowej architektury z naszym ekskluzywnym drukiem na płótnie przedstawiającym elektrownię Chorzów z roku 1927. Ten unikatowy i pełen detali obraz jest doskonałym elementem dekoracyjnym dla miłośników historii i industrialnego dziedzictwa Polski.

Ten pionowy obraz to znakomity sposób, aby dodać odrobinę nostalgii i charakteru do każdego wnętrza, zarówno w domu, jak i w przestrzeni biurowej. Wydrukowany na płótnie premium lub papierze wysokiej jakości, dostępny w wielu rozmiarach, jest idealny dla kolekcjonerów oraz jako wyjątkowy prezent.

Zapewniamy, że każdy plakat czy obraz na płótnie odzwierciedla oryginalną atmosferę i głębię sceny przemysłowej sprzed prawie stulecia, dzięki zachowaniu wysokiej rozdzielczości i głębi tonów monochromatycznych. Nie zwlekaj, wzbogać swoją przestrzeń o ten wyjątkowy element dekoracyjny, który jest świadectwem przemian czasu i technologii.

Kategoria Chorzów Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane