Przenieś się w czasie do Bytomia lat międzywojennych dzięki tej wyjątkowej druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat. Ten historyczny obraz przedstawiający rynek w Bytomiu z 1925 roku jest perfekcyjnym połączeniem sztuki i historii, stając się centrum uwagi w każdym pomieszczeniu.

Widok na bytomski rynek, z jego klasyczną architekturą i tętniącym życiem miejskim, jest nie tylko dekoracją, ale też świadectwem przeszłości. Dostępny w wielu rozmiarach, aby doskonale wpasować się w przestrzeń Twojego domu czy biura. Wybierz pomiędzy wydrukiem na płótnie premium, które gwarantuje głębię i intensywność barw, lub plakatem na papierze wysokiej jakości, który charakteryzuje się nienaganną reprodukcją szczegółów.

Odkryj piękno Bytomia i dodaj swojemu wnętrzu historii oraz elegancji z unikalnym widokiem rynku. Idealny dla miłośników historii, kolekcjonerów oraz jako prezent mający lokalną wartość. Zakup u nas to gwarancja szybkiej wysyłki i najwyższej jakości, dzięki którym cieszyć będziesz się niepowtarzalnym elementem dekoracyjnym na lata.

Kategoria Bytom Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane