Podróż w czasie i technologię przemysłową oferuje nasz druk na płótnie czy jako plakat wysokiej jakości, przedstawiający zabytkowe huty żelaza w Nowym Bytomiu. Ten niezwykły obrazek przenosi do epoki industrialnej, kiedy to piec do wytapiania stanowił serce rozwoju przemysłowego miasta.

Produkt dostępny w wielu rozmiarach, świetnie wpasuje się w dekorację wnętrza dla miłośników historycznej architektury przemysłowej oraz dla tych, którzy cenią sobie artefakty regionalne. Zdjęcie zostało wykonane w roku 1927, co dodaje wartości historycznej każdemu pomieszczeniu.

Płótno premium i papier, na którym oferujemy wydruk, zapewnią trwałość i wyjątkową jakość wizualną, a także będą stanowiły piękny element edukacyjny i ozdobny. Pozwól sobie na odrobinę historii w nowoczesnym wydaniu.

Kategoria Bytom Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane