Odkryj urok przeszłości z historycznym zdjęciem Nowego Bytomia, ukazującym widok z Goduli z 1937 roku. Ten wyjątkowy druk na płótnie lub papierze wysokiej jakości jako plakat przeniesie Cię w czasie, oferując niepowtarzalny wgląd w historię regionu.

Ożyw swoje ściany wartościową dekoracją, która będzie doskonałą rozmową wśród gości. Druk na płótnie premium lub jako plakat stanie się centralnym punktem każdej przestrzeni, dodając jej kulturowej głębi i historycznego charakteru.

Wybierz spośród wielu dostępnych rozmiarów, aby dopasować to wyjątkowe dzieło do swojego domu, biura lub jako prezent dla miłośnika historii. Każdy druk jest wysokiej jakości, zapewniając trwałość i wyraźność detali.

Imponująca jakość i staranność wykonania sprawiają, że nasze druki to nie tylko dekoracja, ale skrawek historii, który można podziwiać przez lata. Nie przegap okazji, by wprowadzić element retro do Twojej przestrzeni!

Kategoria Bytom Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane