Odkryj magiczny klimat przemysłowego Bytomia lat 20. XX wieku za pomocą tej wyjątkowej fotografii, przedstawiającej Hutę żelaza Nowy Bytom. Niepowtarzalna kompozycja łączy historyczny krajobraz przemysłowego dziedzictwa z dynamiczną energią pracy człowieka. W tym czarno-białym ujęciu uchwycono zatrzymaną w czasie scenę, gdzie silwetki pracowników idących do pracy nadają obrazowi życie i narrację.

Druk na płótnie oraz płótno premium sprawią, że każdy detal tego industrialnego pejzażu zostanie zachowany z niezwykłą ostrością. Opcja druk na wysokiej jakości papierze jako plakat jest równie dostępna dla tych, którzy preferują klasyczne rozwiązania. Każdy egzemplarz dostępny jest w wielu rozmiarach, idealnie dopasowując się do potrzeb Twojego wnętrza.

Zdjęcie z 1927 roku z Huty żelaza Nowy Bytom to nie tylko dekoracja, ale także świadectwo epoki. Ponadczasowy charakter tego dzieła sprawia, że jest ono znakomitą propozycją dla miłośników historii, przemysłu oraz regionalnego dziedzictwa Bytomia i Śląska.

Kategoria Bytom Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane