Odkryj unikatowy moment z historii Bytomia, przedstawiony na zjawiskowej fotografii przedstawiającej kontrolę drogową z 1927 roku. Możesz wprowadzić odrobinę przeszłości do swojego wnętrza, wybierając ten obraz jako druk na płótnie, płótno premium lub papier wysokiej jakości, co czyni go doskonałym elementem dekoracyjnym lub wyjątkowym prezentem.

Ta wyjątkowa kompozycja zadziwi Twoich gości, ukazując klasyczne pojazdy i urok dawnych lat. Samochód Mercedes Benz, widoczny na fotografii, jest nie tylko świadectwem ówczesnej motoryzacji, ale i symbolem trwałości oraz elegancji. Policjanci w charakterystycznych mundurach nadają scenie autentyzmu i sprawiają, że ta fotografia to prawdziwa perełka dla kolekcjonerów i miłośników historii.

Dostępność w wielu rozmiarach pozwala na idealne dopasowanie grafiki do Twojej przestrzeni. Niezależnie od tego, czy preferujesz minimalistyczne kompozycje, czy bogato zdobione wnętrza, ten plakat doskonale wpisze się w każde miejsce, dodając mu historycznego charakteru.

Kategoria Bytom Marka NAC Realizacja Dostawa w ciągu 5 dni roboczych

Wszystkie zamieszone zdjęcia są wizualizacjami, dlatego nie oddają rzeczywistych wymiarów i kolorów, związane jest to również z ustawieniami wyświetlania monitora i urządzenia.

Po retuszu
Zdjęcie po retuszu
Przed retuszem
Zdjęcie przed retuszem

Stawiamy na

Ekskluzywne

Każdy z naszych obrazów wydrukowany jest na najwyższej jakości materiałach, przy użyciu atramentów odpornych na wieloletnie eksponowanie na promienie UV, więc możesz bez obaw powiesić je w najbardziej nasłonecznionych miejscach swoich wnętrz.

Ekologiczne

Nasze produkty wykonywane są w zgodzie z naturą, łączą naturalne drewno sosnowe oraz syntetyczne płótno, które nie ma wpływu na naturę.

Wyselekcjonowane

Nasz team spędził wiele godzin na poszukiwaniu starych, archiwalnych zdjęć przedstawiających ciekawe miejsca lub życiowe sytuacje specjalnie dla Was.

Gotowy produkt

Zamawiając u nas masz pewność, że produkt po rozpakowaniu jest gotowy do powieszenia na ścianie, przygotowany i spakowany do wysyłki dla Ciebie z należytą starannością.

Unikalne

Ponieważ wszystkie historyczne zdjęcia zostały przez nas wyretuszowane, a dodatkowo część z nich jesteśmy w stanie pokolorować specjalnie dla Was i nie są one dostępne w takiej formie nigdzie indziej.

Dopasuj do siebie

Ostatnio oglądane